^Powrót na górę

Dane Związku

Extranet

Tabele


Tabele dla sezonu 2016/2017

Zobacz terminarze

Okręgi

Partnerzy

Kto nas odwiedza?

Odwiedza nas 142 gości oraz 0 użytkowników.

PROCES LICENCYJNY W S. 2017/2018

Komisja ds. Licencji Klubowych Lubelskiego ZPN publikuje dokumenty jakie muszą być złożone w terminach podanych w Podręcznikach Licencyjnych odpowiednich lig/klas. W rozszerzonej informacji do pobrania są załaczniki jakie przedstawiciel klubu musi wypełnić i przesłać oraz lista klubów zobowiązanych do złożenia dokumentów w obecnym okresie licencyjnym.

DOKUMENTY LICENCYJNE DLA KLUBÓW III LIGI - POBIERZ

 

PODRĘCZNIK LICENCYJNY DLA KLUBÓW III LIGI NA S. 2016/2017 I NASTĘPNE - POBIERZ

 

WYCIĄG Z PODRĘCZNIKA LICENCYJNEGO DLA KLUBÓW III LIGI NA S. 2016/2017 I NASTĘPNE:

3.5. Proces zasadniczy
3.5.1. Proces zasadniczy składa się z następujących etapów:
1) do dnia 31 marca roku, w którym rozpoczyna się dany Sezon Licencyjny, Licencjodawca
sporządza dokumenty licencyjne, które muszą zawierać minimum przewidziane przez niniejsze
przepisy: kryteria licencyjne, oświadczenia, formularze do wypełnienia, i w tym terminie pakiet
dokumentów doręcza Wnioskodawcy.
2) Wnioskodawca wypełnia przesłane dokumenty (formularze, oświadczenia itp.) i zwraca je
Licencjodawcy najpóźniej w terminie do dnia 30 kwietnia roku, w którym rozpoczyna się dany
Sezon Licencyjny.

 

DOKUMENTY LICENCYJNE DLA KLUBÓW VI LIGI I KLAS NIŻSZYCH - POBIERZ

 

PODRĘCZNIK LICENCYJNY DLA KLUBÓW IV LIGI I KLAS NIŻSZYCH NA S. 2016/2017 I NASTĘPNE - POBIERZ

 

WYCIĄG Z PODRĘCZNIKA LICENCYJNEGO DLA KLUBÓW IV LIGI I KLAS NIŻSZYCH NA S. 2016/2017 I NASTĘPNE:

3.5. Proces zasadniczy
3.5.1. Proces zasadniczy składa się z następujących etapów:
1) do dnia 30 kwietnia roku, w którym rozpoczyna się dany Sezon Licencyjny,
Licencjodawca sporządza i publikuje dokumenty licencyjne, które muszą zawierać
minimum przewidziane przez niniejsze przepisy: kryteria licencyjne, oświadczenia
czy formularze do wypełnienia.
2) Wnioskodawca wypełnia przesłane dokumenty (formularze, oświadczenia itp.)
i zwraca je Licencjodawcy najpóźniej w terminie:
A) do dnia 15 maja – dotyczy klubów IV ligi i klasy Okręgowej roku, w którym
rozpoczyna się dany Sezon Licencyjny;
B) do dnia 31 maja – dotyczy klubów pozostałych klas roku, w którym
rozpoczyna się dany Sezon Licencyjny.

 

KLUBY OBJĘTE PROCEDURĄ LICENCYJNĄ W S. 2017/2018:

 

III LIGA

MKS AVIA ŚWIDNIK
MOTOR LUBLIN S.A.
ORLĘTA SPOMLEK RADZYŃ PODLASKI
MKS PODLASIE BIAŁA PODLASKA
             IV LIGA
CHEŁMIANKA CHEŁM
GÓRNIK II ŁĘCZNA
KS HETMAN ZAMOŚĆ
KŁOS CHEŁM
LEWART LUBARTÓW
KRYSZTAŁ WERBKOWICE
LUBLINIANKA
LUTNIA PISZCZAC
ŁADA 1945 BIŁGORAJ
LKS MILANÓW
POLESIE KOCK
POM-ISKRA PIOTROWICE
POWIŚLAK KOŃSKOWOLA
STAL KRAŚNIK
TOMASOVIA TOMASZÓW LUBELSKI
UNIA HRUBIESZÓW
VICTORIA ŹMUDŹ
WŁODAWIANKA WŁODAWA
           BOZPN - KLASA OKRĘGOWA
 
 
DWERNICKI SOCZEK ŁUKOWSKI
HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI
LZS DOBRYŃ
KS ŁAZY
NIWA ŁOMAZY
ORLĘTA ŁUKÓW
SOKÓŁ ADAMÓW
TYTAN WISZNICE
UNIA ŻABIKÓW
         KLASA   A
BAD BOYS ZASTAWIE
KS AR-TIG HUTA DĄBROWA
SPLGMP ROGOŹNICA
GLKS ROKITNO
JANOVIA JANÓW PODLASKI
AGROSPORT LEŚNA PODL.
START GÓZD
VICTORIA PARCZEW
WENUS OSZCZEPALIN
ORKAN WOJCIESZKÓW
          KLASA  B
MŁODZIEŻÓWKA RADZYŃ PODL.
SRG SŁAWATYCZE
TWIERDZA KOBYLANY
GLKS ROSZKOSZ GRABANÓW
LZS SIELCZYK
GROM SOSNOWICA
POLESIE SEROKOMLA
ORLĘTA GOŁASZYN
SOKÓŁ KRYNKA
WÓLDOM WÓLKA DOMASZ.
ABSOLWENT DOMASZEWNICA
PERŁA DWORNIA
ORZEŁ ZALESIE
GRĘZOVIA GRĘZÓWKA
ARMATY STOCZEK ŁUKOWSKI
 
      CHOZPN - KLASA OKRĘGOWA
 Nazwa Klubu
 
BRAT CUKROWNIK SIENNICA
FRASSATI FAJSŁAWICE
OGNIWO WIERZBICA
RUCH IZBICA
SPARTA REJOWIEC FABRYCZNY
SPS EKO RÓŻANKA
START KRASNYSTAW
TATRAN KRAŚNICZYN
UNIA BIAŁOPOLE
        KLASA  A
AGROS SUCHAWA
START PAWŁÓW
ORZEŁ SREBRZYSZCZE
HUTNIK DUBECZNO
ASTRA LEŚNIOWICE
BUG HANNA
ZRYW GOŻKÓW
VOJSŁAWIA WOJSŁAWICE
MKS SIEDLISKA
 
 
         ZOZPN   -  KLASA OKRĘGOWA
 Nazwa Klubu
 
POGOŃ 96 ŁASZCZÓWKA
HUCZWA TYSZOWCE
KORONA ŁASZCZÓW
OLIMPIA MIĄCZYN
ROZTOCZE SZCZEBRZESZYN
SPARTA WOŻUCZYN
VICTORIA ŁUKOWA CHMIELEK
 
        KLASA   A
TANEW MAJDAN STARY
OLIMPIAKOS TARNOGRÓD
ALEKSANDRIA ALEKSANDRÓW
TARPAN KORCHÓW
MATALOWIEC GORAJ
PIAST BABICE
ORZEŁ TERESZPOL
BŁĘKITNI OBSZA
ORION JACNIA
GRANICA LUBYCZA KRÓLEWSKA
ANDORIA MIRCZE
DELTA NIELISZ
SZUMY SUSIEC
SZYSZŁA TARNOSZYN
SPARTA ŁABUNIE
HURAGAN HRUBIESZÓW
METANOJA LIPSKO
 
        KLASA    B
ALBATROS BISZCZA
HUK LIPINY
WRZOS SZYSZKÓW
KS WOLA RÓŻANIECKA
ALWA BRODY MAŁE
GKS TARNAWATKA
TUR TUROBIN
 
        LZPN  -   KLASA OKRĘGOWA
 Nazwa Klubu
 
GKS NIEMCE
GRANIT BYCHAWA
JANOWIANKA JANÓW LUB.
OPOLANIN OPOLE LUB.
PŁOMIEŃ TRZYDNIK DUŻY
STAL PONIATOWA
UNIA WILKOŁAZ
 
        KLASA   A
ORZEŁ URZĘDÓW
LKS STRÓŻA
RUCH POPKOWICE
ISKRA KRZEMIEŃ
LZS PONIATOWA WIEŚ
TĘCZA KRAŚNIK
GKS MODLIBORZYCE
LKS GOŚCIERADÓW
LKS POTOK WIELKI
SPORTICO SZASTARKA
LKS KOWALIN
MAZOWSZE STĘŻYCA
GARBARNIA KURÓW
KS DRZEWCE
TĘCZA BEŁŻYCE
WODNIAK PIOTRAWIN-ŁAZISKA
AMATOR ROSOSZOS-LEOPALDÓW
SEROKOMLA JANOWIEC
WILKI WILKÓW
ŻYRZYNIAK ŻYRZYN
WAWEL WĄWOLNICA
BOBRY KARCZMISKA
OLEŚNIA OLEŚNIKI
LUDWINIAK LUDWIN
GLKS MICHÓW
BŁĘKITNI CYCÓW
GKS NIEDŹWIADA
TAJFUN OSTRÓW LEBELSKI
ZAWISZA GARBÓW
KADET LISÓW
MILA TURKA
HURAGAN SIOSTRZYTÓW
LKS SKROBÓW
SOKÓŁ KONOPNICA
GRAF-MARINA ZEMBORZYCE
PIOTRKOVIA PIOTRKÓW
BKS BOGUCIN
GLKS GŁUSK
KS CIECIERZYN
AVENIR JABŁONNA
ROHLAND TUSZÓW
POGOŃ 07 LUBARTÓW
BŁĘKTNI DYS
 
 
       KLASA  B
WISŁA JÓZEFÓŁ
PERŁA RUDNIK
VIKING LEŚNICZÓWKA
LKS ELŻBIETA
ULKS DZIERZKOWICE
DRACO KOWALA
CZARNI PUSZNO GODOWSKIE
JAWORZANKA ROGÓW
LKS TRAWNIKI
PERŁA MEŁGIEW
BRONOWICE LUBLIN
LKS BISKUPICE
KS UNISZOWICE
SPRINT WIERZCHOWISKA
ROZTOCZE BATORZ
KRZCZONOVIA KRZCZONÓW
GABARYTY DĘBLIN
LKS KAMIONKA
ORLĘTA NOWODWÓR
GIGANT PRZYTOCZNO
GKS ABRAMÓW
 
 
        KLUBY MŁODZIEŻOWE I KOBIECE
 Nazwa Klubu
 
AMSPN HETMAN ZAMOŚĆ
OSIR BIŁGORAJ
DKS GAUDIUM ZAMOŚĆ
POTOK SITNO
AP TOP 54 BIAŁA PODLASKA
BKS LUBLIN
PN MOTOR LUBLIN
MOSIR LUBARTÓW
HEKSA NIEDRZWICA
MOSIR KRAŚNIK
LASKOVIA BARANÓW
UOKS SŁAWIN LUBLIN
PERŁY LUBLIN
SYBILLA PUŁAWY
IFTER SMS NIEMCE
UKS WIDOK SP 51 LUBLIN
UKS NIEDŹWIADEK CHEŁM
KINGA KRASNYSTAW

 

Copyright © 2013. LZPN  Rights Reserved.